• De Vereniging van Eigenaren Fluitekruid 3 is een vereniging welke bestaat uit alle appartementeigenaren die samen een eigendom hebben in het gebouw Fluitekruid 3.

 • Het is toegestaan verbouwings- en reparatiewerkzaamheden als timmeren, boren etc. te verrichten tussen ‘s morgens 7.00 uur en ‘s avonds 20.00 uur op werkdagen en tussen ‘s morgens 10.00 uur en ‘s avonds 20.00 uur in het weekend.

 • Meld het bij een van de bestuursleden of stuur een mailtje

 • Bij de servicekosten zijn inbegrepen de kosten voor schoonmaak en onderhoud van het gebouw, onderhoud lift, tuinonderhoud, het elektriciteitsverbruik in de algemene ruimten van het gebouw, de assurantiepremies voor opstal-, glas- en aansprakelijkheidsverzekering, de verwarmingskosten, huismeesterkosten, onderhoud hydrofoorinstallatie (installatie om voldoende druk op de waterleidingen te krijgen), ongediertebestrijding, onderhoud CV, administratie- en bestuurskosten en reserveringen voor groot onderhoud.

 • De algemene ledenvergadering wordt één keer per jaar gehouden. We proberen de vergadering in april of mei te plannen.

 • Je kan een sleutel voor de parkeerbeugel aanvragen via het bestuur.
  Er zijn wel kosten aan verbonden € 7.50

  Na overmaking van het bedrag aan de VVE zal de sleutel worden afgeleverd.
  Geef je naam en huisnummer door
  en als vermelding sleutel parkeerbeugel